keep fit

December 2018 DAAR GAAT ZE!
5 jaar is Judith Allersma trainster geweest van KEEP FIT in Noordhorn. De club laat haar node gaan. Maar voor Judith’s behoefte om ook eens een avond vrij te hebben, lui op de bank te liggen, kun je alleen maar begrip hebben. Een volle baan bij AOC Terra, met de bijkomende nevenactiviteiten, vraagt veel van hoofd en lijf. En omdat ze niet iemand is die instructies vanaf een zitplaats geeft, maar zelf voluit meedoet, kan dat veel worden. Ze heeft lang geaarzeld om te stoppen, had het erg naar haar zin bij KEEP FIT, maar heeft nu de knoop doorgehakt. Ze gaat! KEEP FIT zal haar missen, haar vaak nieuwe invalshoeken om de spieren te trainen, conditie te verbeteren door oefeningen of door spel waarbij ze onverwachte ideeën had, je ook vreselijk kon lachen en iedereen zich weer een beetje kind voelde. De club gaat door zonder haar, maar heeft een nieuwe juf gevonden, die haar eigen kwaliteiten heeft en in een proefles heeft laten zien dat ze niet bang is om de mensen te laten werken. Het zal even wennen zijn, maar dat gaat zeker lukken.